Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Eigen erkende producten
  • Levering binnen de 24 uur
  • Gratis levering vanaf 39 euro
  • Anonieme verpakking
  • Beveiligde betaling

Productinformatie "Infectim+ Vaginale Ovulen 7 stuks"

Infectim®+ is een medisch hulpmiddel van klasse IIa voor de behandeling van vaginale infecties (bacteriële vaginose, mycose, gemengde infectie), vaginitis en vulvovaginitis. Het herstelt het ecosysteem en voorkomt vaginale droogheid.

Infectim®+ is geïndiceerd voor vaginale infecties. De genezende werking is doeltreffend bij zowel bacteriële infecties (vaginose) als mycotische infecties (candidiasis), en dus ook bij gemengde infecties. Het werkt door het herstellen van het vaginale ecosysteem. Infectim® + is ook nuttig om vaginale droogheid te voorkomen, een veel voorkomend symptoom tijdens de menopauze.
Infectim®+ herstelt de vaginale pH-waarde (veranderd tijdens geslachtsgemeenschap, menopauze, hormonale onbalans enz.) Bovendien voorkomt de aanwezigheid van postbiotica de aanhechting van pathogene micro-organismen.

Indicatie

Behandeling van acute vaginale infecties: Bacteriële vaginose, mycose (candidiasis), gemengde infectie, en andere verstoringen van het vaginale ecosysteem.

Gebruik

1 vaginale ovule/dag bij voorkeur voor het slapen gaan gedurende 7 dagen.

Aanbeveling: Stop de behandeling niet voordat u alle 7 vaginale ovulen hebt gebruikt.

Fabrikanten / distributeurs

Febelco

Eigenlostraat 1
9100 Sint-Niklaas
BE
www.febelco.be

Astel Medica sa

Rue Du Zonig 5 Parc Industrie
4557 Tinlot
BE
https://www.astel-medica.be