Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Eigen erkende producten
  • Levering binnen de 24 uur
  • Gratis levering vanaf 39 euro
  • Anonieme verpakking
  • Beveiligde betaling

Productinformatie "Même Gelaatscrème 50 ml"

Als u een kankerbehandeling ondergaat, wordt uw huid vaak op de proef gesteld. De huid van uw gezicht wordt droger en kwetsbaarder onder invloed van chemo of gerichte therapieën. Je huid kan daardoor strak en rood worden. Daarom is het essentieel om een vochtinbrengende gezichtscrème te gebruiken om uw mooie gezicht elke dag te hydrateren en te beschermen, vanaf het begin van uw behandelingen!

De natuurlijke gezichtscrème, voedend en zeer hydraterend, stelt u in staat effectief (maar zachtjes) te strijden tegen uitdroging van uw huid, roodheid en trekkerigheid.

Dankzij de vloeibare textuur is hij gemakkelijk aan te brengen op gezicht en hals. Lichtgewicht, dringt snel in en laat geen vettig laagje achter op de huid. Het laat je huid zacht aanvoelen en is ook een uitstekende basis voor je make-up!

Indicatie

Huid die verzwakt is door kankerbehandelingen, gevoelige of atopische huid

Gebruik

Breng Facial Cream 's ochtends en 's avonds aan op het gezicht en de hals, met speciale aandacht voor de droogste, meest gevoelige zones.

Als je onze gebruiksaanwijzing volgt, kun je onze gezichtscrème naar schatting 2 maanden gebruiken!

Fabrikanten / distributeurs

Febelco

Eigenlostraat 1
9100 Sint-Niklaas
BE
www.febelco.be

Cosmxpert

Pannenhuisstraat 22
1020 Brussel
BE
http://www.cosmxpert.be/nl.html