Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Eigen erkende producten
  • Levering binnen de 24 uur
  • Gratis levering vanaf 39 euro
  • Anonieme verpakking
  • Beveiligde betaling

Productinformatie "Ocare Pharma C Care Crème 50 ml"

Bewezen veilig gebruik vóór, tijdens en na een behandeling met chemotherapie.

Heeft een verzachtend, hydraterend en jeukstillend effect op de huid. Vermindert roodheid en herstelt de natuurlijke barrière. Met plantaardige ingrediënten.

Twee tot drie keer per dag aanbrengen op lichaam of gelaat.

Enkel voor uitwendig gebruik. Niet onder de 16 jaar te gebruiken.

Een behandeling met chemotherapie is vaak noodzakelijk bij de behandeling van kanker, maar veroorzaakt veel huidproblemen. 7 op 10 patiënten hebben last van één of meer bijwerkingen:

  • droogte
  • jeuk
  • roodheid
  • verbleking van de huid.

Deze bijwerkingen ontstaan vaak snel en kunnen tot maanden na het einde van de behandeling aanhouden. Dit heeft een negatieve invloed op de levenskwaliteit van de patiënt.

C Care heeft een unieke samenstelling om deze nevenwerkingen te verminderen, gebaseerd op wetenschappelijk onderzoek. Het effect van C Care crème werd aangetoond in een klinische studiebij 100 patiënten onder behandeling met chemotherapie*:

  • Huiddroogte: na 3 weken gebruik verdwijnt de huiddroogte volledig bij 65% van de patiënten, bij de overige 35% significante afname van de ernst van de droogte.
  • Jeuk: volledig verdwijnen van de jeuk bij 74% van de patiënten na 3 weken gebruik van C Care. Bij de overige patiënten ook een duidelijke afname van de intensiteit van de jeuk.
  • Significante daling van aantal patiënten met rode huid na 3 weken behandeling.
  • 98% patiënttevredenheid!

Indicatie

Lichaamsverzorging bij een droge geïrriteerde en jeukende huid. Chemobehandeling.

Fabrikanten / distributeurs

Febelco

Eigenlostraat 1
9100 Sint-Niklaas
BE
www.febelco.be

Ocare Pharma

Hendrik van Veldekesingel 150/65
3500 Hasselt
BE
https://www.ocarepharma.com/